Biedronki

To my BIEDRONKI! Zobaczcie co się u nas dzieje…

8Cze2019

W piątek 7 czerwca w miłej i rodzinnej atmosferze Przedszkole Nr 15 „Pszczółka Maja” uczciło Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Dzień Taty. Rodzina była więc motywem przewodnim festynu. Wszyscy jej członkowie, także babcie i dziadkowie, ciocie i wujkowie, mieli okazję wzmocnić swoje więzi rodzinne, zintegrować się podczas wspólnych zabaw sportowo-rekreacyjnych i wspólnego biesiadowania. Rodzinne świętowanie rozpoczęło się o godzinie 16:00. Dyrektor przedszkola Bożena Ławniczak powitała serdecznie wszystkich przybyłych gości i zaprosiła do aktywnego spędzenia piątkowego popołudnia. Na dzieci czekało wiele atrakcji: pokazy strażackie, alpaki, zamki dmuchane, quady, kącik fryzjerski, malowanie twarzy, bransoletki z koralików, stworki z balonów, zabawy w kąciku plastycznym: masa solna, korony, malowanie farbami, wata cukrowa, popcorn, lody, słodkości oraz kiełbaska z grilla. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również stoisko Akademii Nauki, kącik sportowy, stanowisko pierwszej pomocy, trampoliny jak również kącik rękodzieła artystycznego. Dzieci mogły również wziąć udział w kole fortuny. Pobyt na świeżym powietrzu umilały różnorodne atrakcje: występ zespołu tanecznego „Euforia”, zumba w wykonaniu p.Klaudii jak również występ dzieci z klubu karate Inochi.
Dziękujemy serdecznie sponsorom oraz rodzicom za pomoc w organizacji festynu.

31Maj2019

Bajkowy Dzień Dziecka. W dniu 31 maja przedszkolaki obchodziły w przedszkolu swoje święto inaczej niż zwykle. Do naszej placówki przybyli goście z biblioteki – Dyrektor Piotr Wiśniewski oraz bibliotekarka Pani Ewa Jaworska. W ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom, dzieci przebrane za postaci z bajek bawiły się doskonale biorąc udział w konkursach, tańcach i rozwiązując zagadki. Pan Dyrektor przeczytał przedszkolakom bajkę i zaprosił wraz z Panią Ewą do odwiedzenia biblioteki. Było wspaniale, ale przede wszystkim wyjątkowo i bajkowo.

28Maj2019

We wtorek 28 maja Biedronki 🐞wybrały się do sali zabaw Fantazja. Bawiły się świetnie wraz z dziećmi z grupy Pszczółki🐝. Korzystały z wszystkich atrakcji znajdujących się na sali. Nawet nie zauważyły jak szybko minął czas i trzeba było wracać. Dziękujemy właścicielom Fantazji za zapewnienie dzieciom mnóstwa pozytywnych wrażeń i uśmiech.