Biedronki

To my BIEDRONKI! Zobaczcie co się u nas dzieje…

10cze2024
“Bogaty jest ten, kto dużo posiada;
bogatszy, kto mało potrzebuje;
najbogatszy, kto wiele daje.”
Tersteegen
Drodzy Rodzice❗️
W pierwszej kolejności chcemy podziękować Wam za ogromny wkład i zaangażowanie, które pozwoliło na zorganizowanie tegorocznego Festynu Rodzinnego. Jak bardzo udana to była impreza niech świadczą uśmiechy naszych dzieci, które zobaczyć można w naszej galerii.
Drodzy Sponsorzy❗️
Mamy głęboką nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje. To dzięki Waszej hojności i fantom, które ofiarowaliście, możemy realizować nasze cele, które sobie postawiliśmy. Dziękujemy za pomoc, życzliwość, zrozumienie i ofiarność.
Drodzy partnerzy ❗️
Dziękujemy Wam serdecznie za poświęcony czas i zorganizowanie naszym najmłodszym i ich rodzicom tak wielu atrakcji.
Dziękujemy zaproszonym gościom, którzy nas odwiedzili: Angelika Ślachcińska – Radna powiatu gnieźnieńskiego, Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu p. Marian Pokładecki, p.Lidia Łączny – Dyrektor eSTeDe Centrum Kultury, p. Natalia Buczkowska – Dyrektor Przedszkole numer 1 w Gnieźnie „Wesołe Nutki” oraz Małgorzata Tomczak – prezes Klub Nauczycieli Polskich i Polonijnych w Gnieźnie.
Dyrektor i Pracownicy Przedszkola nr 15 „Pszczółka Maja”
W organizację festynu zaangażowało się wiele firm i osób prywatnych:
Fotobudka Fotonika Gniezno Kamil Leśne
Państwowa Straż Pożarna w Gnieźnie
Harcerze z ZHP 17 DSH „Popioły”
Start Gniezno Kevin Fajfer, Jędrzej Chmura i Mariusz Wesołowski
Damian Olejniczak „Pszczelarz Freestyle” – półfinalista Mam Talent
Michał Barański – fotograf
Piekarnia Gramse
Trepko
Savitor Gniezno
Przedsiębiorstwo Handlowe Maciej Tomczak
Gabinet logopedyczno-sensoryczny „Klamerka”
Hurtownia Mango2
Zsp Nr 3 W Gnieźnie – Ewelina Stasik-Utrata

 

10cze2024

5 czerwca br. dzieci z grupy „Biedronki” były na autokarowej wycieczce w gospodarstwie agroturystycznym w Łubowie. Było mnóstwo atrakcji. Zwiedziliśmy koziarnię i patrzyliśmy na kozy. Byliśmy w stajni i oglądaliśmy konie. Doiliśmy kozy, a następnie piliśmy mleko. Widzieliśmy kury, kaczki i bażanty. Chłopcy bardzo interesowali się pojazdami rolniczymi. Zwiedzaliśmy także pracownię kowala. Przy wspólnym ognisku zajadaliśmy kiełbaski. Na koniec udaliśmy się na krótki spacer po polanie. Podczas wycieczki towarzyszyły nam dzieci z grupy „Pszczoły”. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Było bardzo ciekawie i wesoło!!!!!

1cze2024
31maj2024
30maj2024
Zapraszamy przedszkolaków, ich rodziny i przyjaciół do walki o Puchar Rowerowej Stolicy Polski! Od 1 do 30 czerwca każdy kilometr przejechany rowerem z aplikacją Aktywne Miasta zostanie zaliczony na konto miasta Gniezno – Przedszkole Nr 15 „Pszczółka Maja”. Wystarczy pobrać aplikacje Aktywne Miasta❗️❗️❗️
➡️RSP dla Miast ➡️Gniezno ➡️Instytucje ➡️Przedszkole Nr 15
Liczymy na Wasze wsparcie🫶

 

29maj2024
🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃29 maja 2024 r. dzieci z naszego przedszkola dołączyły kolejny raz do akcji organizowanej przez wydawnictwo „Bliżej Przedszkola” i wzięły udział w X jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków pt. SPRINTEM DO MARATONU. Wydarzenie było również podsumowaniem realizowanego projektu edukacyjnego pt. „Zdrowie na talerzu przedszkolaka”.
Organizowany corocznie maraton jak również realizowany projekt miały głównie na celu rozbudzanie zainteresowania sportem, budowanie postawy aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz zachęcanie do udziału w akcjach promujących sport i zdrowy tryb życia.
Na początek dzieci w krótkim wprowadzeniu uświadomiły sobie cele udziału w maratonie. Następnie na tle piosenki patronackiej” Sprintem do maratonu” przeprowadzono rozgrzewkę, dzięki której dzieci były gotowe do biegu. Dystans biegu został dostosowany do wieku i możliwości dzieci.
Wszyscy z zapałem dopingowali kolejne grupy startujących kolegów.
Dzieci starały się jak najszybciej dobiec do mety,ale w tym maratonie wszyscy byli zwycięzcami. Nie liczyło się miejsce,a pokonanie dystansu w miłej atmosferze fair play. Mali maratończycy za swoje zmagania otrzymali pamiątkowe medale. Radości nie było końca. Gratulujemy wszystkim dzieciom i zapraszamy za rok🥇🥇🥇

 

15maj2024
Skip to content